Paylaş
Filmografi

Filmografi

Deniz Baysal

Filmografi

Sevda Kuşun Kanadında / TRT / 2016

Sevda Kuşun Kanadında; 70’li ve 80’li yılların Türkiye’sinde yaşanan siyasi kutuplaşmayı, dönemin politik olaylarını ve taban tabana zıt görüşlere sahip insanların ilişkilerini anlatıyor.

Diğer oyuncular : Murat Ünalmış, Yavuz Bingöl, Müge Boz ve Uluç Bayraktar


Sol Şerit / Sinema / 2016

Film, üç arkadaşın yol hikayesine odaklanıyor: Çocukluktan beri birbirinden ayrılmayan üç arkadaş Cem, Barış ve Volkan; Cem’in düğünü için Ankara’dan Denizli’ye doğru yola çıkmaya hazırlanmaktadır. Fakat daha yolculuk başlamadan aksilikler başlar. Düğüne yetişmek zorunda olan kahramanlarımızın başına türlü belalar gelirken, düğün evindeki krizler de komik ve macera dolu bir yol hikayesine eşlik edecektir. Bu eğlenceli ve komik yol hikayesinin sonu bir düğüne mi yoksa bir bilinmeze mi çıkacaktır...

Diğer oyuncular : Serkan Erkaçan, Cem Aksakal, Mehmetcan Diper, Sermet Yeşil, Ceyda Ateş, Selin Şekerci, Burak Satıbol


Beyaz Yalan / Show Tv / 2015

Alara ve Melek birbirine ikiz kadar benzeyen iki genç kızdır. Biri zengin biri orta halli olan bu kızlar anlaşarak yer değiştirmeye karar verir. Alara ve Melek bu karlarını hayata geçirdikten sonra hiç de hesapta olmayan gelişmeler yaşanır. Aşk, heyecan ve sürpriz dolu bir hikaye

Diğer oyuncular : Kutsi, Ebru Aykaç, Özge İnce, Onur Dikmen ,Ebru Aytemur, Çağlar Sayın


Can Bedenden Çıkmayınca / İnternet Dizisi / 2015

Bir doğamayışın hikayesi slagonı ile Türkiyenin ilk internet dizisi

Diğer oyuncular : Sertan Erkaçan ve İbrahim Kendirci


Kaçak Gelinler / Star Tv & TV8 / 2015

Evlilikten kaçan üç kadın gelinlikleriyle Adnan Menderes Havalimanı'na girer. Her üçü de aşklarının peşinden koşarken bir anda kendilerini İstanbul yolunda bulurlar. Şebnem, Almilla ve Kainat İstanbul'da kuracakları yeni hayatlarında birbirlerine destek olacak ve zorlukların üstesinden beraber geleceklerdir.

Diğer oyuncular : Açelya Topaloğlu,Furkan Andıç ,Fırat Altunmeşe ve Selin Şekerci


Aşk Ekmek Hayaller / Show Tv / 2013

Aşk Ekmek Hayaller, ünlü Güney Kore dizisi Bread, Love and Dreams'ten uyarlama bir projedir. Show TV'de yayınlanan dizinin kadrosunda Müjde Ar, Sinan Tuzcu, Berna Laçin, Burak Hakkı, İrem Altuğ, Furkan Andıç yer almakta; yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlenmektedir.

Diğer oyuncular : Müjde Ar, Sinan Tuzcu, Berna Laçin, Burak Hakkı, İrem Altuğ, Furkan Andıç


Kayıp Şehir / Kanal D / 2012

Hikayenin odağında Anadolu vilayetinden Tarlabaşı, İstanbul'a yeni taşınan Trabzon'lu Toptaş ailesinin yeni yaşam yerlerinde yaşadıkları maceralar konu edinilmiştir. Toptaşlar birbirine bağlı ve güçlü, tipik bir Karadeniz ailesidir. Ailenin İstanbul'a taşınmasının ardından ilk kaybı Meryem'in eşini, çocukların ise babalarını kaybetmeleri olur. Meryem kayıpederi ve çocuklarıyla dul kalır ve aile, art arda yaşadıkları beklenmedik olaylar Toptaş ailesini yavaş yavaş zorunlu göçe doğru ilerler. Yeni bir yaşam umuduyla apar topar İstanbul'a gelen aile bu şehrin getireceği zorluklara dayanmaya çalışırlar. İstanbul'a geldiklerinde Mardinli başka bir aileyle komşu olurlar. Dizi de ailenin yaşadığı olaylar dramatik olarak ele alınmıştır.

Diğer oyuncular :Gökçe Bahadır, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Uğur Polat, Tugay Mercan


Babalar ve Evlatlar / Star Tv / 2012

Alemlerden elini eteğini çekmiş, tetik çekmemeye yemin etmiş altı çocuk babası eski bir kabadayı olan Aslan, sözünün doğrultusunda yaşarken oğullarından Burhan, mahallenin dullarından Gönül’e tecavüz eden Eyyo’yu öldürüp cezaevine girer....

Diğer oyuncular :Fatma Girik, Murat Ünalmış, Serdar Gökhan


Kalbim Dört Mevsim / Star Tv / 2012

Kalbim 4 Mevsim, 5 Ocak 2012 - 26 Nisan 2012 arasından Star TV'de yayınlanan aile televizyon dizisi. Senaryosunu Ali Ulvi Hünkar'ın yazdığı dizinin yönetmenliğini Ilgaz Giritlioğlu üstlenmiştir. Başrollerini Bülent Emin Yarar, Ayça Varlıer ve Merve Oflaz'ın oynadığı dizide, İstanbul'da ünlü bir çorba restoranına sahip Cezmi ve onun dağılmış ailesinin geçmişleri ile tekrardan bir araya gelme mücadeleleri anlatılmıştır. Dizi 1 sezon yayınlandıktan sonra 26 Nisan 2012'de Star TV'de sona ermiştir.

Diğer oyuncular :Bülent Emin Yarar, Ayça Varlıer, Merve Oflaz, Gülen Karaman


Derin Sular / Fox Tv / 2011

İlk gençliğin korunaklı duvarlarından çıkıp hayatın gerçekliğiyle karşılaşan bir grup üniversiteli arkadaşın hikayesi, tıpkı derine indikçe koyulaşan sular gibi... İzmir'in güzel ortamında, Kuzey, Doruk, Toprak, Bulut, Nisan, İrem, Ezgi ve Zeynep. Onlar zamanla olgunlaşırken ebeveynleri de fırtınalar atlatıp, sakin limanlara yol alıyor.

Diğer oyuncular :Şükrü Özyıldız, Canberk Denizli, Alican Albayrak, Başay Okay, Handan Yıldırım